Sākums / / Blefaroplastika

Acu plakstiņu operācija, pazīstama arī kā blefaroplastika – ļoti populāra procedūra, ko visā pasaulē veic gan vīriešiem, gan sievietēm. Ja pamanāt, ka no rīta Jūs jau izskatāties noguris un ar tumšiem lokiem zem acīm, vai arī, redzat pārāk daudz augšējā plakstiņa zonas vai “liekās” ādas, Jūs noteikti gūsiet labumu no acu plakstiņu korekcijas.

Acu plakstiņu operācija ir īpaši piemērota tiem, kas vēlas samazināt grumbu parādīšanos, nokarenos acu maisiņus un noņemt plakstiņu smagumu. Tā rezultātā tiek panākts jauneklīgāks izskats.

Acu plakstiņu korekciju Northway klīnikā veic dr. Irina Travkova

Kāpēc izvēlēties acu plakstiņu korekciju?
 1. Jūs izskatāties noguris, lai gan neesat.

Gravitācija – novecošanās lielākais ienaidnieks, var likt Jūsu plakstiņiem kļūt nokareniem. Tā, kopā ar grumbām un piepampumu ap acīm, var likt izskatīties vecākam un nomāktam. Šajā gadījumā augšējā acu plakstiņa korekcija var pacelt Jūsu acu plakstiņu tā, lai tas vairs nav nokarens, un apakšējā acu plakstiņa korekcija var izlīdzināt grumbas un samazināt tūsku, lai Jūs varētu izskatīties tik jauns, cik jūtaties.

 1. Jūs neredzat tik labi kā agrāk.

Reizēm, kad Jūs sākat izjust problēmas ar redzi, tas nav saistīts ar Jūsu acīm. Jūsu acu plakstiņi varētu būt pie vainas. Kad tie kļūst nokareni, tie var izveidot pārsegu acīm un samazināt periferālo redzi. Tas var izraisīt problēmas ar redzi. Augšējā acu plakstiņa korekcija var palīdzēt atjaunot redzi un jauneklīgo izskatu.

 1. Jūsu augšējā plakstiņa kroka ir pazudusi.

Varbūt Jūs esat pamanījusi, ka uzlikt acu grimu vairs nav tik viegli kā kādreiz. Gravitācija atkal ir izdarījusi savu darbu un Jūsu plakstiņu kroka, liekas, ir pazudusi. Patiesībā tā vienkārši slēpjās zem liekiem audiem un taukiem, kas noslogo Jūsu plakstiņu. Augšējo plakstiņu korekcija, kas pavelk plakstiņu uz pieres pusi, var atklāt tā kroku. Dažos gadījumos vislabāk izskatīsies abu acu plakstiņu korekcija, kas izveidos kroku un padarīs acis lielākas un platākas.

 1. Jūsu acis cieš no alerģijām.

Hroniskas alerģijas var likt acīm būt hroniski “pufīgām”. Tās var arī izraisīt tumšos lokus zem acīm, kas nepazūd, lai arī cik daudz Jūs gulētu. Acu plakstiņu korekcija var noņemt kā piepampumu un tūsku ap acīm, tā arī tumšos lokus. Lai gan joprojām cietīsiet no alerģijām, acis vairs necietīs līdz ar Jums.

 1. Jūs vēlaties paveikt ko jauku sevis labā.

Lielākā daļa pacientu, kas atnāk pie mums un jautā par blefaroplastiku, meklē veidu, kā atgūt pārliecību par sevi. Jauns solis karjerā, jaunas attiecības vai dzīves posms varēja izraisīt Jūsos dzirksteli un vēlmi izskatīties tik jauniem, cik jūtaties. Plakstiņu operācija var pacelt Jūsu pārliecību par sevi un sniegt Jums jaunu skatu uz dzīvi.

Priekšrocības
 • Maisiņu zem acīm samazināšana
 • Tūlītējs rezultāts
 • Drūmā skatiena likvidēšana
 • Stingrāki plakstiņi
 • Grumbu samazināšana
 • Gaišākas un skaidrākas acis
 • Jauneklīgāks izskats
 • Svaigāks un gaišāks skatiens
 • Vairāk pārliecības
 • Paaugstināts pašnovērtējums
 • Uzlabota redze
 • Gludāka piere
 • Samazina migrēnas problēmas
 • Noņem tumšos lokus
 • Izskatīsies par 10-15 gadiem jaunāka
Augšējo plakstiņu korekcija

Koriģē nokareno acs plakstiņu. To sauc arī par acīm ar “kapuci”, jo āda ir tik nokarena, ka atgādina kapuci virs plakstiņa. Augšējā blefaroplastika cīnās arī ar plakstiņu pietūkumu un grumbām ādai ap acīm. Griezums tiek veikts gar plakstiņa dabisko kroku un operācijas beigās tiek aizvērts ar mazu šuvi, kura pēc sadzīšanas nebūs manāma.

Apakšējo plakstiņu korekcija

Tiek veikta, lai novērstu pietūkumu zem acīm. Pietūkums tiek saukts arī par maisiņiem zem acīm un to izraisa liekā āda un audi šajā zonā. Procedūras laikā griezums tiek veikts apakšējā plakstiņa vai skropstu līnijas iekšpusē. Griezumi ir tik sīki, ka tos praktiski nevar redzēt.

Abu plakstiņu korekcija

Komplekss risinājums, kas ietver abus gan augšējo acu plakstiņu korekciju gan apakšējo acu plakstiņu korekciju.