Sākums / Par mums

Northway klīnika ir reproduktīvas veselības un neauglības ārstēšanas iestāde ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi medicīniskā apaugļošanā. Mūsu mērķis ir nodrošināt klīnikas pacientus ar rūpīgāko un efektīvāko auglības traucējumu diagnostiku un ārstēšanu. Mūsu klīnikas ārsti ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri regulāri pilnveido savu profesionālo pieredzi, zināšanas un iemaņas gan Latvijā noritošās konferencēs, gan starptautiskos semināros un kongresos. Vienīgi mūsu klīnikai ir FDA kvalitātes sertifikāts visu Baltijas valstu starpā.

Mūsu rīcībā ir pašas modernākās ārstēšanas metodes un medicīnas tehnoloģijas. Tas ļauj piedāvāt pacientiem efektīvāko individuālo risinājumu. Dažkārt pēc atbilstoša ārstēšanas procesa izdodas palikt stāvoklī dabīgā ceļā, pat nepielietojot medicīnisko apaugļošanu. Ja medicīniskā apaugļošana ir vienīgais problēmas risinājuma ceļš, mūsu klīnikas speciālisti izstrādās individuālu ārstēšanas plānu un atbalstīs Jūs visa ārstēšanas procesā gaitā. Esam vienīgā klīnikā Latvijā, kas izmanto saudzīgo fertiloskopijas operāciju un plaši pielieto histeroskopijas metodi auglības traucējumu diagnostikā un ārstēšanā. Mūsu klīnikā ir arī izstrādāta un plaši pielietota unikāla olnīcu hiperstimulācijas sindroma profilakses un ārstēšanas metode.

Mēs varam atrisināt Jūsu problēmu pat pašos sarežģītākajos un gandrīz vai bezcerīgākajos gadījumos, kad Jums ir atteikuši palīdzībā nepiemērota vecuma vai sarežģītu patoloģiju dēļ. Pateicoties mūsu speciālistu rūpēm, zināšanām un tehnoloģijām, ir dzimuši pirmie Latvijā veseli bērni vecākiem ar hemofīliju. Klīnikā īpaša pieeja ir arī vīriešu neauglības pārvarēšanai – 2014.gadā klīnikā ir veikta Latvijā pirmā Micro TESE operācija. Un nu jau ir dzimuši arī veseli bērni pēc šīs operācijas – pirmie Baltijas reģionā.

Esam gatavi sniegt Jums palīdzību arī jebkuru ginekoloģisko, onkoginekoloģisko un uroloģisko saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā.

Piesakieties vizītei:

  • Apuzes iela 14, Rīga, Latvija, LV-1046;
  • Tālr.: +371 26 407 723 vai +371 28 664 723
  • E-pastā: info@northwayklinika.lv

Neauglības diagnoze  nav spriedums, bet gan saslimšana, kuru var un ir nepieciešams pārvarēt!