Sākums / Par mums / Northway Group

NORTHWAY uzņēmumu grupa apvieno 17 uzņēmumus, kuri jau septiņpadsmit gadus veiksmīgi attīsta savu darbību medicīnas, veselības aprūpes, biotehnoloģiju, farmācijas un investīciju darbības jomās. Tās medicīnas, biotehnoloģiju un investīciju klasteros strādā vairāk nekā 800 talantīgu profesionāļu. Lielākā daļa no tiem ir augsti kvalificēti zinātnieki, biofarmācijas un medicīnas speciālisti. Grupas uzņēmumi darbojas Lietuvā, Latvijā, Lielbritānijā un ASV.

Medicīnas klasteris NORTHWAY šobrīd apvieno 7 klīnikas Rīgā, Viļņā, Kretingā, Klaipēdā, un Londonā, sniedzot pacientiem kompleksus augstākā līmeņa pakalpojumus – no profilakses, slimību diagnostikas līdz ķirurģiskai ārstēšanai, rehabilitācijai un mākslīgajai apaugļošanai. Medicīnas centros ieviestā kvalitātes vadības sistēma ISO 9001: 2015 nodrošina drošu un kvalitatīvu pacientu apkalpošanu, medicīnas iekārtu apkopi un speciālistu augstu kvalifikāciju.

Biotehnoloģiju klasteris, kas prezentē sevi ar vienotu zīmolu NORTHWAY BIOTECH, apvieno Biotechpharma, Biota, Biosantara, Celltechna un Cilmes šūnu pētniecības centru. NORTHWAY BIOTECH ārpakalpojumu klāsts biofarmaceitisko līdzekļu izstrādei ir ārkārtīgi plašs, sākot no šūnu līnijas projektēšanas un procesu izstrādes līdz labas ražošanas prakses medikamentiem un farmaceitisko produktu ražošanai un piegādei klīniskiem pētījumiem.

NORTHWAY Investment Cluster, kas apvieno Northway Asset Management, Šventosios Guboja, Bionamas un Comtechna, nodarbojas ar ilgtermiņa ieguldījumiem.

Northway uzņēmumu grupas vērtības ir līderība, atvērtība pārmaiņām, radošums, stratēģiskā disciplīna un izcils sniegums.